Przetarg: Dostawa, montaż, uruchomienie i integracja kamer CCTV w budynku Hali Zdjęciowej Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J.P. Woronicza 17 w Warszawie
Opis zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i integracja kamer CCTV w budynku Hali Zdjęciowej Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji przy ul. J.P. Woronicza 17 w Warszawie.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ, któremu Zamawiający nadał klauzulę poufności, bowiem zawarte w nim informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Zamawiającego.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 13 lutego 2026, 10:00
- Data publikacji
- 8 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
