Przetarg: Dostawa modułu Siemens Simatic S7-1500.
Opis zamówienia
Dostawa modułu Siemens Simatic S7-1500. (ID 1246256)Moduł wejść do sterownika Siemens Simatic S-7-1500 o oznaczeniu: DI 32x24VDC HF 6ES7521-1BL00-0AB0; -; 1 szt.; Moduł wyjść do sterownika Siemens Simatic S-7-1500 o oznaczeniu: D0 32x24VDC 6ES7522-1BL10-0AA0; -; 1 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 19 stycznia 2026, 12:00
- Data publikacji
- 14 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
