ZGK.2810.2.2026
Przetarg: Dostawa mieszanki piasku i żwiru
Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Dostawa mieszanki piasku i żwiru – pospółki na drogi Gminy Mrozy. - Dostawy odbywają się sukcesywnie, partiami za pomocą pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 30 ton. - Dostawy realizowane w miejsca i w terminach wskazanych przez Zamawiającego. - Całkowita ilość: 3000 m³. - Główny kod CPV: 14212210-5 - Mieszanka piasku i żwiru. - Materiały muszą spełniać normy jakościowe w czasie dostawy. Wymagania wobec Wykonawcy Sytuacja ekonomiczna lub finansowa - Wykonawca musi posiadać aktualną, opłaconą polisę OC zabezpieczającą przed wykonywanym przedmiotem działalności.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZGK.2810.2.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 16 stycznia 2026, 09:00
- Wadium
- 3000 zł
- Data publikacji
- 7 stycznia 2026
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

