TP/13/24
Przetarg: Dostawa materiałów i sprzętu medycznego różnego przeznaczenia
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- TP/13/24
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 października 2024, 09:00
- Data publikacji
- 4 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Przebudowa drogi gminnej nr 183041N Grodziczno-Katlewo Etap I


Budowa magazynu na działce nr 209/17 obręb Nowe Grodziczno

ZAK/2026/002018 Modernizacja pomieszczenia kotłowni - Parcz

35/2026 Dostawa wyrobów medycznych część III

ZAK/2026/001880 Zakup ładowacza czołowego do ciągnika New Holland TM125 i montaż
Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku
ZAK/2026/001882 Serwis kotła na pellet 180 kW -Ferma Parcz Animex