ZP 05/12/2025
Przetarg: Dostawa Kruszywa drogowego w 2026 roku

Opis zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup kruszywa drogowego dla potrzeb Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w następujących przybliżonych ilościach: Rodzaje i ilości kruszywa - Tłuczeń 31,5-63 mm: 1 500 t - Kliniec 2-8 mm: 1 800 t - Kliniec 5-20 mm: 2 300 t - Kliniec 20-40 mm: 1 200 t - Tłuczeń 60-120 mm: 1 000 t Odbiór materiałów odbywać się będzie przez Zamawiającego własnymi środkami transportu, sukcesywnie i wg zapotrzebowania. Zamawiający zawiadomi Wykonawcę o planowanym terminie, rodzaju i ilości materiałów z odpowiednim wyprzedzeniem.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP 05/12/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 grudnia 2025, 07:30
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 17 grudnia 2025