DZ.270.2.4.2023
Przetarg: „Dostawa kruszywa 0/63 ze skały litej – utrzymanie dróg Nadleśnictwo Dobrzany 2023 rok”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZ.270.2.4.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 2 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie zachodniopomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Sprzedaż samochodu osobowego Audi A6 - 17000057
Przebudowa infrastruktury i zagospodarowania dostępu do plaży w Golczewie
Budowa świetlicy wiejskiej w m. Nowe Koprzywno, gm. Barwice
Zielona Chojna – rozwój zieleni na terenie miasta i gminy Chojna.




