Wyniki przetargu: Dostawa kamer termowizyjnych (lornetek) w ilości 3 sztuk na potrzeby realizacji projektu pn. „Monitoring wilków na pograniczu czesko-polskim” (nr rejestracyjny CZ.11.01.02/00/23_011_0000166) współfina...
Opis zamówienia
Dostawa kamer termowizyjnych (lornetek) w ilości 3 sztuk na potrzeby realizacji projektu pn. „Monitoring wilków na pograniczu czesko-polskim” (nr rejestracyjny CZ.11.01.02/00/230110000166) współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (EFRR) w ramach programu Interreg Czechy-Polska 2021-2027.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 5 listopada 2025, 09:00
- Data publikacji
- 28 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego