ZP-CZOK-0021/23
Przetarg: „Dostawa kabli i przewodów energetycznych, sygnalizacyjnych i teletechnicznych dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddziału Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP-CZOK-0021/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 kwietnia 2023, 06:00
- Data publikacji
- 23 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
HBT/47804/2026 - ŚRUBA + PODKŁADKA
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47831/2026 - Miara zwijana STANLEY 0-30-497 5m
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Jzr Dźwigi Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
HBT/47798/2026 - Spawarka inwertowa Esab CADDY ARC 151i A31
Zamawiający
Alchemia S.A. Oddział Chorzów Batory
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
