AC.251.7.2026
Wyniki przetargu: Dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do nieinwazyjnych badań neurofizjologicznych
Opis zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa systemu do nieinwazyjnych badań neurofizjologicznych w technologii fNIRS wraz z przeprowadzeniem szkolenia stanowiskowego.2. Wykonawca zobowiązany jest do dostawy, instalacji i uruchomienia systemu fabrycznie nowego i spełniającego wymagania norm technicznych stosowanych w Polsce (PN) oraz norm europejskich (UE) oraz posiadającego stosowne certyfikaty i atesty o ile takowe zostały wskazane w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr od 1 do SWZ oraz do przeprowadzenia szkolenia stanowiskowego z jego obsługi.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- AC.251.7.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 10:00
- Data publikacji
- 16 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567


Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce

Modernizacja energetyczna budynków publicznych na terenie MOF Zamość


