ZPZ-58/11/22
Przetarg: Dostawa implantów i ekspanderów do dwuetapowej rekonstrukcji piersi oraz sizerów śródoperacyjnych.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZPZ-58/11/22
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 grudnia 2022, 09:00
- Data publikacji
- 12 grudnia 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy W Elblągu

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Projekt budowy drogi asfaltowej relacji: Bartołty Wielkie – Kierzbuń, gm. Barczewo.
Zamawiający
Urząd Miejski W Barczewie
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO
Zamawiający
24 Wojskowy Oddział Gospodarczy

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Akademia Policji W Szczytnie

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
RFI- Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Pisz-Ełk w dn. 02.10-08.10/2026
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

4/TiRW Przegląd/Naprawa Wagonów
Zamawiający
2 Regionalna Baza Logistyczna

WojewództwoWarmińsko-mazurskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
