BG-PZ.26.29.2026
Przetarg: Dostawa i wdrożenie urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy TLS
14 września 202610:00
Obserwuj bezpłatnieDamy znać, gdy zmieni się termin, pojawi się nowa dokumentacja albo odpowiedź zamawiającego.
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i konfiguracja urządzenia deszyfrującego ruch sieciowy TLS dla Urzędu Patentowego RP. System ma umożliwić automatyczne rozszywanie ruchu TLS w trybie in-line w celu przekazania go do systemów analizy bezpieczeństwa, a następnie ponowne zaszyfrowanie i przekazanie do dalszej komunikacji. Minimalne wymagania techniczne urządzenia Funkcjonalność deszyfracji: Obsługa procesu: ruch szyfrowany → deszyfrowanie → urządzenia bezpieczeństwa → ponowne szyfrowanie → dalsza transmisja dla obu kierunków.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraKluczowe informacje
- Numer referencyjny
- BG-PZ.26.29.2026
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 września 2026, 10:00
- Termin zadawania pytań
- 10 września 2026
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 3 września 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
- Usługi instalowania komputerów i urządzeń biurowych
- Pakiety oprogramowania dla sieci, internetu i intranetu
- Usługi doradcze i dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego
- Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
- Pakiety oprogramowania użytkowego
- Usługi szkoleniowe
- Usługi w zakresie sieci komputerowej
- Urządzenia komputerowe
- Sieci
Kary umowne
- za odstąpienie od Umowy przez Zamawiającego z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy: 10% kwoty łącznego wynagrodzenia brutto
- za odstąpienie od Umowy przez Wykonawcę z przyczyn leżących po jego stronie: 10% kwoty łącznego wynagrodzenia brutto
- za każdy rozpoczęty dzień zwłoki w stosunku do terminu realizacji: 2000,00 zł
Pokazujemy część kar umownych z tego postępowania.
Przeczytaj całość na platformie MimiraAktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Przygotuj ofertę na ten przetarg z Mimirą
Przeanalizuj dokumentację, sprawdź wymagania i przygotuj dokumenty ofertowe z pomocą AI oraz ekspertów zamówień publicznych.
Analiza dokumentacji tego przetargu
AI czyta SWZ i załączniki tego postępowania, a potem wyciąga z nich warunki udziału, terminy i kryteria oceny ofert.
Automatyczne wypełnianie dokumentów
Formularze ofertowe, oświadczenia i wykazy powstają z danych rejestrowych i referencji Twojej firmy — Word i Excel włącznie.
Weryfikacja eksperta
Ekspert PZP sprawdza komplet dokumentów, zanim wyślesz ofertę zamawiającemu.
Asystent przetargowy AI
Zadaj pytanie o to postępowanie — asystent odpowie i wskaże fragment dokumentacji, na którym oparł odpowiedź.
Wycena tego przetargu
Poznaj szacowaną wartość zamówienia, ryzyka kosztowe i rekomendacje - zanim zaczniesz przygotowywać ofertę. Na krótkiej rozmowie pokażemy Ci gotową wycenę tego przetargu.
Co otrzymasz?
- Przedział wartości zamówienia: minimum, wartość środkowa i maksimum.
- Strukturę kosztów z podziałem na główne kategorie.
- Porównanie z analogicznymi postępowaniami z BZP.
- Założenia wyceny i czynniki ryzyka kosztowego.
Na podstawie podobnych historycznych przetargów, portali branżowych i ponad 10 innych źródeł danych.
Umów spotkanie — wycenimy dla Ciebie przetarg