Przetarg: „Dostawa i transport kruszywa naturalnego łamanego do poprawy przejezdności po powodzi drogi leśnej nr 569/242 w leśnictwie Pokrzywna”
Opis zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są dostawy kruszywa naturalnego, łamanego w rozumieniu art. 4 ustawy Pzp (wraz z usługą transportową i rozmieszczeniem) do poprawy przejezdności po powodzi drogi leśnej nr 569/242 w leśnictwie Pokrzywna.2. Zamówienie obejmuje dostawę w miarę potrzeby ok. 1200 ton kruszywa w podziale na dwa sortymenty: kamień łamany niesortowany (szarogłaz) 0/500 (ok 500 ton) oraz niesortu (szarogłaz) frakcji 0-31,5 (około 700 ton).
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 27 sierpnia 2025
- Data publikacji
- 7 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego