G-2502-3/23
Przetarg: Dostawa i montaż systemu instalacji klimatyzacji w budynku Sądu Okręgowego w Opolu przy pl. Daszyńskiego 1
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- G-2502-3/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 kwietnia 2023, 08:00
- Data publikacji
- 17 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026
Zamawiający
Powiat Krapkowicki
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Remont lokali mieszkalnych przy ul. Armii Krajowej 8/2 oraz ul. Zamoyskiego 1/1 w Nysie
Zamawiający
Gmina Nysa

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zakup koksu/wkład do filtra dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Zamawiający
Pge Górnictwo I Energetyka Konwencjonalna S.A.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Miejski Zakład Komunikacji W Nysie Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/001936 - Spotkanie z dostawcami (Opole)
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
