SAiK.26.1.4.2023.IL
Przetarg: Dostawa i Montaż Sprzętu Integracji Sensorycznej w Ramach Projektu Centrum Usług Społecznych W Gminie Mszczonów
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SAiK.26.1.4.2023.IL
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 kwietnia 2023, 06:30
- Data publikacji
- 31 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
