DZ-2403/01/23
Przetarg: Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych dla dwóch budynków Instytutu Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. J. Kielanowskiego PAN, o mocy szczytowej 50kWp
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DZ-2403/01/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 26 maja 2023, 06:00
- Data publikacji
- 12 maja 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
