Wyniki przetargu: Dostawa grzałek oleju do przekładni głównej Winergy PEAB 4481,1, od turbiny wiatrowej Senvion MM92
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa grzałek oleju do przekładni głównej Winergy PEAB 4481,1, pochodzącej z turbiny wiatrowej Senvion MM92 w ilości 6 sztuk. Grzałki muszą być fabrycznie nowe i zgodne z podaną specyfikacją lub równoważne. Dostawa realizowana jest do siedziby Zamawiającego w Opolu. Specyfikacja techniczna - Typ: 90N/G2-60 000.000.653.640 - Napięcie: 690V, 0,79kV - Nazwa: Grzałka gearbox Winergy PEAB 4481,1 - Ilość: 6 szt. (poz. nr 61) - Lub równoważne Miejsce dostawy - TAURON EKOENERGIA sp. z o.o. - Adres: ul. Wspólna 7B p. 02, 45-837 Opole Gwarancja - Okres: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 lutego 2026, 00:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 13 lutego 2026
- Link do ogłoszenia