Wyniki przetargu: Dostawa fabrycznie nowego sprzętu - wyposażenia gastronomicznego.
Opis zamówienia
Dostawa fabrycznie nowego sprzętu - wyposażenia gastronomicznego.Zamówienie dotyczy zakupu i dostawy fabrycznie nowego sprzętu - wyposażenia gastronomicznego profesjonalnej kuchni restauracyjno-cateringowej: Lodówek podblatowych, komory chłodniczej, komory mroźniczej, kuchni gazowej,
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 23 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
