SZP-26-1/2023
Przetarg: Dostawa energii elektrycznej dla Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu 2023-2024
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP-26-1/2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 kwietnia 2023, 09:00
- Data publikacji
- 3 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie opolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Zamawiający
Pkp Intercity Remtrak Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg5 września 2026

Zamawiający
Miejski Zespół Obsługi Szkół I Przedszkoli

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
ZAK/2026/001936 - Spotkanie z dostawcami (Opole)
Zamawiający
Animex Foods Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Izobud Sp. Z O.O.
WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Tameh Polska Sp. Z O.O.

WojewództwoOpolskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026