UD-IX-ZP-53-2024
Przetarg: Dostawa energii cieplnej do budynku Urzędu Dzielnicy Śródmieście przy ul. Nowogrodzkiej 43 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-53-2024)
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- UD-IX-ZP-53-2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 14 listopada 2024, 09:00
- Data publikacji
- 30 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami

