SZP.250.5.2023
Przetarg: Dostawa elementów do wytworzenia:linii pilotażowej do hydrolizy (systemu filtracyjnego), służącej do przetwórstwa materiałów lignocelulozowych w ramach projektu „PASZA PRO" POIR.01.01.01-00-0224/19-00
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SZP.250.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 29 marca 2023, 07:00
- Data publikacji
- 21 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”