ZGK.TP-05/11/2022
Przetarg: Dostawa do ZGK Sp. z o.o. w Zawierciu przenośnych kontenerów z przeznaczeniem na zaplecze socjalno-biurowe
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZGK.TP-05/11/2022
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2022, 11:00
- Data publikacji
- 30 listopada 2022
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S. A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Koleje Śląskie Sp. Z O.O.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Zamawiający
Pkp Intercity S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Wywóz urobku - SP Czerwionka-Leszczyny, SP Gliwice
Zamawiający
Orlen Budonaft

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

