Przetarg: Dostawa do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii pakietów zawierających próbki krwi i osocza lub surowicy krwi, które będą służyły do przeprowadzania badań kontrolnych w laboratoriach uczestniczącyc...
Opis zamówienia
Dostawa do Instytutu Hematologii i Transfuzjologii pakietów zawierających próbki krwi i osocza lub surowicy krwi, które będą służyły do przeprowadzania badań kontrolnych w laboratoriach uczestniczących, w Krajowym Programie Zewnętrznej Oceny Jakości dla Laboratoriów Immunologii Transfuzjologicznej z materiału wskazanego przez Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 października 2025
- Data publikacji
- 9 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

