Wyniki przetargu: Dostawa czujników dymu i tlenku węgla
Opis zamówienia
Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa 300 sztuk czujników dymu oraz 300 sztuk czujników tlenku węgla. Zamówienie realizowane jest na podstawie regulaminu udzielania zamówień publicznych w Przedsiębiorstwie Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o. Oferta obejmuje cenę za cały przedmiot zamówienia, w tym cenę netto i brutto za pojedynczy czujnik każdego typu. Specyfikacja - Ilość: 300 szt. czujników dymu - Ilość: 300 szt. czujników tlenku węgla - Okres gwarancji: minimum 60 miesięcy dla każdego typu czujnika - Cena oferty: cena za cały przedmiot zamówienia (cena netto, VAT 23%, cena brutto), w tym cena za 1 szt. każdego czujnika (netto, VAT 23%, brutto)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 30 stycznia 2026, 10:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 22 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

