K-ZP.251.53.2023
Przetarg: Dostawa części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do statków powietrznych PANS w Chełmie – II edycja
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- K-ZP.251.53.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 21 marca 2023, 11:00
- Data publikacji
- 13 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie lubelskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
RFP Zakup Zespołu Sprężarek SL20-5-115 II78567
Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Drzewce


Zakup - Brzeszczoty, wymienne ostrza, zestaw pistoletów do przedmuchiwania.
Smar Thermocup 1200 FL z aplikatorem