ZP.ZS4.353.1.2025
Przetarg: Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku Zespołu Szkół nr 4 im. Królowej Jadwigi w Dąbrowie Górniczej przy ul. Łęknice 35
ZS
RozstrzygniętyTermin składania ofert
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.ZS4.353.1.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 21 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Zamawiający nie zmieniał dotąd terminu składania ofert.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3
Zamawiający
Huta Bankowa Sp. Z O.O.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Katowickie Centrum Onkologii

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Rozbudowa ul. Danusi i Heleny w Częstochowie
Zamawiający
Miejski Zarząd Dróg W Częstochowie

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S.A. - Kwk Murcki-Staszic
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S.A.

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Polska Grupa Górnicza S.A. - Oddział Kwk Row
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Przekaźniki i łączniki do sterowania drzwiami i oświetleniem
Zamawiający
Pkp Intercity S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026