494121
Wyniki przetargu: Dostawa biomasy drzewnej w ilości 30 000 Mg
Opis zamówienia
Dostawa biomasy drzewnej w ilości 30 000 Mg
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 494121
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2025, 10:30
- Data publikacji
- 6 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku
ZAKUP I DOSTAWA SPRZĘTU SIECIOWEGO ORAZ SERWERA WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM
