Przetarg: Dostawa artykułów żywnościowych I-VI.2026
Opis zamówienia
Dostawa artykułów żywnościowych I-VI.2026 Dostawa artykułów żywnościowych I-VI.2026Dostawa produktów spożywczych Dostawa mięsa, wędlin Dostawa pieczywa i wyrobów pochodnych Dostawa warzyw i owoców Dostawa mleka i produktów mleczarskich Dostawa produktów mrożonych Dostawa wyrobów garmażeryjnych
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 25 listopada 2025, 08:00
- Data publikacji
- 17 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego