ZWK.ZP.2026.12
Przetarg: Dostawa artykułów spożywczych z grupy: ryby i przetwory rybne dla Ośrodków Szkoleniowych i Wychowania w Barlinku, Stargardzie, Łobzie w II półroczu 2026 r.
Opis zamówienia
Przetarg skladajacy sie z 3 czesci: Czesc 1 Część I – dostawa artykułów spożywczych z grupy: ryby i przetwory rybne dla OSiW w Barlinku Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa świeżych i mrożonych artykułów spożywczych z grupy ryby i przetwory rybne dla Ośrodka Szkoleniowego i Wychowania w Barlinku. Zamówienie obejmuje dostawy produktów wysokiej jakości, spełniających normy prawa żywnościowego oraz systemów HACCP, GMP i GHP w okresie od 1 września 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy asortyment i ilości - Filet z mintaja: 5 kg - Filet z miruny bez skóry: 60 kg - Filety śledziowe: 4 kg - Makrela w oleju (opakowanie 300g): 5 szt.
To skrócony opis zamówienia. Pełna dokumentacja i analiza przetargu są dostępne w Mimirze.
Przeczytaj całość na platformie MimiraPodobne przetargi
Dopasowane na podstawie kodów CPV, przedmiotu zamówienia i lokalizacji.



Program rabatów pracowniczych dla pracowników Grupy Kapitałowej ORLEN


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 1


Wniosek nr WZ/221/2026/II/FWP Zakup konia służbowego-zapytanie ofertowe. Zadanie nr 2


4WOG.12002712.61.2026 4WOG.12002712.61.2026 Dostawa jaj w podziale na 2 części



