SOSW.271.5.2023
Przetarg: Dostawa artykułów spożywczych do Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Kornela Makuszyńskiego Al. M.J. Piłsudskiego 42 w Olsztynie w okresie od 02.01.2024r. do 31.12.2024r.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- SOSW.271.5.2023
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2023, 07:00
- Data publikacji
- 27 listopada 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie warmińsko-mazurskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
[ZAK/2026/002116] Prace budowlane - modernizacja lini dań gotowych - Animex Iława
ZAK/2026/002077 Modernizacja dachu budynku socjalnego - Bykowo
ZAK/2026/001455 Pełnienie funkcji Kierownika Budowy przy budowie magazynów zbożowych w Kurzętniku


Remont dachu budynku mieszkalnego Górowo 22 (dawne 19)