KC-zp.272-179/23
Przetarg: Dostawa analizatora spektrometru fluorescencyjno-rentgenowskiego (XRF) na potrzeby WILiGZ
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KC-zp.272-179/23
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 kwietnia 2023, 08:30
- Data publikacji
- 30 marca 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie małopolskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Remont sali rozpraw nr 2 w budynku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie
Zakup energii elektrycznej w latach 2027-2028 dla Gminy Libiąż

99/2026 Dostawa zestawów komputerowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie (powtórka)

