ZP.271.4.2023.AR
Przetarg: Dostawa 30 laptopów w ramach projektu grantowego „Wsparcie dzieci i rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZP.271.4.2023.AR
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 7 marca 2023, 09:00
- Data publikacji
- 27 lutego 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie pomorskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
dostawa materiałów dla naprawy mostu i przepustu L.212



Dostawa parawanów specjalistycznych, plenerowych moro o wymiarach 1500x1900mm.


Naprawa bieżąca silnika głównego M 401A LB na jednostce pływającej.


Namiot pneumatyczny stałociśnieniowy wraz z trybunką

Odzież dla ratownika medycznego