ZTP-IV.26.27.2024.MBO Zp–27/2024
Przetarg: Dostarczenie i wymiana wyeksploatowanych technicznie urządzeń wchodzących w skład fontann w Multimedialnym Parku Fontann na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP w Warszawie
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- ZTP-IV.26.27.2024.MBO Zp–27/2024
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 11 października 2024, 09:00
- Data publikacji
- 2 października 2024
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego


Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”
