DBFO-IX.WZA.260.4.2025.PO
Przetarg: Dostarczenie i udzielenie licencji na zintegrowany system ERP dla Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty – Śródmieście m.st. Warszawy na okres 3 lat
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DBFO-IX.WZA.260.4.2025.PO
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 7 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

Zakup i dostawa 7 gaśnic przewoźnych śniegowych AS 20 x B z pokrowcami


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego
