WZP.C.271.1.58.2023.VB
Przetarg: "Dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków do/z kompleksu sportowego ArcelorMittal Park w Sosnowcu prowadzonego przez Zagłębiowski Park Sportowy Sp. z o.o."
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- WZP.C.271.1.58.2023.VB
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Data publikacji
- 6 kwietnia 2023
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Aktualizacje tego przetargu
Śledzimy termin składania ofert w tym postępowaniu i zapisujemy każdą jego zmianę. Nowe załączniki i odpowiedzi zamawiającego monitorujemy na koncie Mimira.
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Podział geodezyjny działki 1950/23 w Tychach
Zamawiający
Polskie Koleje Państwowe S.A.
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Usługa kompleksowego ubezpieczenia na potrzeby Szpitala Powiatowego w Zawierciu
Zamawiający
Szpital Powiatowy W Zawierciu

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Zamawiający
Urząd Miejski W Świętochłowicach

WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Klenart Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
WojewództwoŚląskie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
