Przetarg: Dostawa urządzenia - Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S700 do Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim
Opis zamówienia
DKW.2233.58.2025 Dostawa urządzenia - Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S700 do Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim (ID 1237953)Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S700; Dostawa urządzenia - Ekspres SIEMENS EQ.6 Plus S700Akcesoria dodatkowe:- środek do odkamieniania dedykowany do urządzenia - 2 szt.- filtry do wody dedykowany do urządzenia - 2 szt.- filtr do dzbanka Brita XL - 2 szt.; 1 dostawa
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 18 grudnia 2025, 12:00
- Data publikacji
- 16 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego