Przetarg: DKW.2233/04/2025.LS Dostawa czajników oraz kuchenek mikrofalowych do Zakładu Karnego w Płocku
Opis zamówienia
DKW.2233/04/2025.LS Dostawa czajników oraz kuchenek mikrofalowych do Zakładu Karnego w Płocku (ID 1235938)czajnik elektryczny Philips Daily Collection HD9350/90; czajnik elektryczny bezprzewodowy 1,7l 2200W kolor srebrny; 10 szt.; Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20E2I; Kuchenka mikrofalowa AMICA AMGF20E2I 700W średnica 24.5 cm pojemność 20L MultiWave System Srebrno-czarny; 6 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 grudnia 2025, 12:00
- Data publikacji
- 12 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego