Przetarg: Dkw.2233/02.2025.LS Dostawa maszynek do strzyżenia do Zakładu Karnego w Płocku
Opis zamówienia
Dkw.2233/02.2025.LS Dostawa maszynek do strzyżenia do Zakładu Karnego w Płocku (ID 1235778)maszynki do strzyżenia; Maszynka do strzyżenia typu Philips QC5115/15– posiadająca:- ostrza ze stali szlachetnej- ergonomiczny kształt,- zasilanie sieciowe - 11 ustawień długości strzyżenia, wymienne nasadki, Zamawiający dopuszcza produkty równoważne o takich samych lub zbliżonych parametrach.; 30 szt.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 grudnia 2025, 23:59
- Data publikacji
- 12 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego