Przetarg: DOSTAWA URZĄDZEŃ FIRMY COMMEND: 7 SZT. STACJI NABIURKOWYCH 2 - PRZEWODOWEJ Z WYŚWIETLACZEM GRAFICZNYM, CZARNE. 2 SZT. KARTA CYFROWA – TYP B – GE800, 2 SZT. MODUŁ INSTALACYJNY Z 4 EKRANOWANYMI WTYKAMI...
Opis zamówienia
Przedmiot zamówienia Dostawa następujących urządzeń firmy Commend: - 7 szt. stacji nabiurkowych 2-przewodowej z wyświetlaczem graficznym, czarne; - 2 szt. karty cyfrowej – typ B – GE800; - 2 szt. modułu instalacyjnego z 4 ekranowanymi wtykami RJ45 – GE 800; - 2 szt. licencji rozszerzenia z G8-GED-4B do G8-GED-4D.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 grudnia 2025, 08:00
- Data publikacji
- 9 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego