Przetarg: DOSTAWA 54 AKUMULATORÓW 3000 mAh PMNN4488A DO RADIOTELEFONÓW MOTOROLA DP4601e DO ARESZTU ŚLEDCZEGO W SZCZECINIE
Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 54 akumulatorów przeznaczonych do radiotelefonów. Są to oryginalne akumulatory Motorola PMNN4488A o pojemności 3000 mAh, dedykowane do użytku z radiotelefonami Motorola DP4601e. Dostawa jest przeznaczona dla Aresztu Śledczego w Szczecinie.
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 31 lipca 2025
- Data publikacji
- 24 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego