Przetarg: . Budowa budynku wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w Koronowie dz. nr 1028/132

Opis zamówienia
DI.SIM.13.1.2025.KO. Budowa budynku wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną w Koronowie dz. nr 1028/132 (ID 1209121)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 listopada 2025, 10:00
- Data publikacji
- 4 listopada 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego