Wyniki przetargu: DEZP.261.1.2026, Wykonanie przeglądów technicznych, diagnostyki i napraw aparatury medycznej w latach 2026-2027
Opis zamówienia
DEZP.261.1.2026 DEZP.261.1.2026, Wykonanie przeglądów technicznych, diagnostyki i napraw aparatury medycznej w latach 2026-2027 (ID 1240432)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 6 marca 2026, 09:00
- Wadium
- Nie jest wymagane
- Data publikacji
- 13 stycznia 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie śląskim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

HB/10825 - Remont stropu nad piwnicą olejów w hali 1 wydziału P3




Rozbudowa ul. Danusi i Heleny w Częstochowie



