DAG.261.28.2025
Wyniki przetargu: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla Domu Pomocy Społecznej „Zielony Taras” w Koszalinie
Opis zamówienia
Dostawa oryginalnych tonerów, tuszów, wkładów atramentowych, modułów bębna, pojemników na zużyty atrament oraz folii kopiującej do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych marek EPSON (modele WorkForce Pro WF-M5690/WF-M5190, WF-4630/4640/5110/5190/5620/5690, WF-M100/105/200, L3260, L6290/L4620, EcoTank L6460/L6550), HP (LaserJet Pro M227FDN, OfficeJet 6950, LaserJet P1005), Brother (MFC-J 2330DW, MFC-T910DW, MFC-L2712DW, DCP-L2600D), Canon (iR 2520/iR2525/iR2530), Lexmark (MFP MB2236ADW), Panasonic (KX-FP207). Asortyment obejmuje produkty black (czarny), cyan (błękitny), magenta (purpurowy), yellow (żółty) o określonych pojemnościach i wydajnościach stron, w tym zamiennik dla HP LaserJet P1005.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DAG.261.28.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 15 grudnia 2025, 12:00
- Data publikacji
- 8 grudnia 2025
- Link do ogłoszenia