DAE-242/16/I/2025
Przetarg: DAE-242/16/I/2025 Legalizacja i konserwacja wag samochodowych dynamicznych zlokalizowanych na terenie Drogowych Przejść Granicznych w Korczowej, Medyce, Budomierzu i Krościenku
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- DAE-242/16/I/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 24 października 2025
- Data publikacji
- 14 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)
Otwarte przetargi w województwie podkarpackim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.
Zamawiający
Gmina Strzyżów
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Gmina Rakszawa
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Hasborg Rafał Mucha
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

2100178082 - Siłowniki do schodów
Zamawiający
Orlen S.A.

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026

Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków do budynków mieszkalnych na terenie Nadleśnictwa Lutowiska
Zamawiający
Nadleśnictwo Lutowiska

WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zamawiający
Uniwersytecki Szpital Kliniczny W Rzeszowie
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026
Zapytanie o informacje cenową na sprzedaż złomu
Zamawiający
Polregio S.A.
WojewództwoPodkarpackie
Termin
Sprawdź przetarg7 września 2026