Wyniki przetargu: .2025 D10.251.94.F.2025 „Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego samochodu dostawczego na potrzeby Copernicus PL Sp. z o.o.”

Opis zamówienia
D10.251.94.F.2025 D10.251.94.F.2025 „Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowego samochodu dostawczego na potrzeby Copernicus PL Sp. z o.o.” (ID 1192287)
Kluczowe informacje
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 28 października 2025
- Data publikacji
- 13 października 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego