D10.251.10.N.2025
Wyniki przetargu: .2025 D10.251.10.N.2025 "Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz gazów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku."
Opis zamówienia
Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz gazów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania Zamawiającego, ilości zawarty jest w zał. nr 1 do SWZ - Formularzu asortymentowo-cenowym oraz w zał. nr 3 do SWZ - Projekcie umowy.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- D10.251.10.N.2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 12 marca 2025
- Data publikacji
- 3 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego