D/25/2025
Wyniki przetargu: D/24/2025 Dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności

Opis zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów ogólnego przeznaczenia dużej ładowności w ilości 18 sztuk, w tym 6 sztuk zamówienia podstawowego i 12 sztuk zamówienia opcjonalnego. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- D/25/2025
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 20 marca 2025
- Data publikacji
- 19 lutego 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego