440252
Przetarg: Części zamienne do zakrętarki kolejowej udarowej AIRTEC MASTERS 35. Nie uwzględniamy zamienników.
Opis zamówienia
Części zamienne do zakrętarki kolejowej udarowej AIRTEC MASTERS 35. Nie uwzględniamy zamienników.
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- 440252
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 10 marca 2026, 15:00
- Data publikacji
- 3 marca 2026
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Otwarte przetargi w województwie mazowieckim
Otwarte postępowania, które możesz jeszcze rozważyć.

Wycena wykonania odcinka doświadczalnego nawierzchni z nowym rodzajem asfaltu.


39/15/5/2026 Dostawa plotera wielkoformatowego

Szacowanie wartości zamówienia- pn.: „Organizacja wyjazdów pracowników NASK PIB”

2200151551 [GDI] Zakup sprężarki Comprag A-0710 / Inquiry for Comprag compressor A-0710
