KW-WWA-280.54.2025.MM
Przetarg: Części lokomotyw lub taboru kolejowego – Dostawa zespołów ślizgacza do elektrycznych pojazdów trakcyjnych EN76 oraz 48WE/48WEb
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KW-WWA-280.54.2025.MM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 17 września 2025
- Data publikacji
- 18 sierpnia 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)