KW-WWA-280.48.2025.EWK
Przetarg: Części lokomotyw lub taboru kolejowego – Dostawa części zamiennych do autobusów szynowych SA132, SA134 i SA139
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KW-WWA-280.48.2025.EWK
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 22 sierpnia 2025
- Data publikacji
- 16 lipca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)