KW-WWA-280.36.2025.MM
Przetarg: Części lokomotyw lub taboru kolejowego – Dostawa cylindrów zmiany kierunku jazdy z przewodem do autobusów szynowych SA132, SA134
Kluczowe informacje
- Numer referencyjny
- KW-WWA-280.36.2025.MM
- Tryb postępowania
- przetarg nieograniczony
- Termin składania ofert
- 4 lipca 2025
- Data publikacji
- 4 czerwca 2025
- Link do ogłoszenia
- Ogłoszenie u zamawiającego
Kategorie zamówienia (CPV)